Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Orangetheory FitnessO firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

Jesteśmy w Polsce! Jeszcze w tym roku otwieramy pierwsze studio marki Orangetheory Fitness w Warszawie. Wielkie otwarcie planujemy w grudniu tego roku, ale już teraz rozpoczynamy rekrutację naszych nowych pracowników i ambasadorów tej unikalnej metody fitnessu.

Orangetheory Fitness to najszybciej rozwijająca się amerykańska sieć w branży fitness, która swoim unikalnym systemem podbija świat.

Aktualnie Orangetheory Fitness posiada 1000 lokalizacji w Stanach Zjednoczonych oraz w Australii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii, Kanadzie, Japonii, Meksyku, Kolumbii, Dominikanie, Izraelu, Kuwejcie, Peru oraz Singapurze. Po więcej informacji zapraszamy na www.orangetheoryfitness.com.

Opis stanowiska

  • sprzedaż bezpośrednia B2C
  • swobodne nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami,
  • przedstawienie korzyści z naszej unikalnej metody fitnessu,
  • zaprezentowanie oferty pod względem potrzeb Klienta,
  • dbanie o dobry wizerunek marki,
  • rzetelne raportowanie wyników sprzedaży,
  • współtworzenie zespołu profesjonalistów, w którym liczy się wspólny sukces.

Wymagania:

To jest praca dla osób kochających fitness, aktywny styl życia, kontakt z ludźmi i nowe wyzwania.

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2C i aktywnym pozyskiwaniu Klienta,
  • kreatywność i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność swobodnego nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami i chęć pomagania innym,
  • budowanie bazy klientów,
  • całościowe prowadzenie procesu sprzedaży,
  • zaangażowanie i konsekwencja w realizowaniu powierzonych zadań,
  • regularne raportowanie wyników sprzedażowych
  • utrzymywanie pozytywnych długofalowych relacji z Klientami
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • miłą atmosferę pracy w dynamicznym i międzynarodowym środowisku,
  • długoterminowe perspektywy w rozwijającej się firmie,
  • rozwój poprzez szkolenia, eventy, oferty fitness i wiele innych,
  • atrakcyjne i rosnące w zależności od osiąganych wyników wynagrodzenie,
  • system bonusowy od każdej zrealizowanej umowy,
  • program wdrożenia pracownika,
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • zatrudnienie na umowę zlecenie,
  • 40 godzin tygodniowo,
  • stawka 15 zł/h netto.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Zamiast listu motywacyjnego odpowiedz na następujące pytanie:

Czy przyszłość branży fitness należy do klubów butikowych?

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TUF Fitness spółka z o.o spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie (00-193), przy ul. Stawki 3A zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych jest TUF Fitness spółka z o.o spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie (00-193), przy ul. Stawki 3A („Administrator” lub „TUF Fitness”).

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy