Specjalista ds. Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-02-25
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2019-03-27)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    measure Laboratorium Badawcze Ewa Fabiszewska

    Lider rynku usług pomiarowych w rentgenodiagnostyce, firma o zasięgu ogólnopolskim, z 12-letnią tradycją.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Twoim zadaniem będzie sprzedaż usług Laboratorium w jednostkach służby zdrowia w wybranych województwach, kontakty z Klientami, prowadzenie dokumentacji sprzedażowej i niezbędnej korespondencji oraz koordynacja realizacji usług. Sprzedaż i obsługa Klienta odbywa się telefonicznie i nie wymaga odbywania podróży służbowych.

    Wymagania:

    Wymagamy doświadczenia w sprzedaży, telesprzedaży lub telemarketingu, łatwości nawiązywania kontaktów, talentu handlowego, odpowiedzialności i konsekwencji, dobrej dobrej organizacji pracy oraz znajomości MS Excel i MS Word.

    Oferujemy:

    Oferujemy umowę o pracę, gruntowne przeszkolenie, atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowo powiększone o prowizję od sprzedaży, pomoc i wsparcie doświadczonego zespołu, interesującą, dynamiczną i dobrze zorganizowaną pracę w firmie o 12-letniej tradycji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.