Specjalista ds. Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Wioślarska 8, 03-901 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 13.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy start-up’em z branży finansowej, nasza działalność skupia się na udzielaniu i obsłudze pożyczek dla Klientów indywidualnych. Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia wyzwania jako:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania: Codzienne dostarczanie naszym Klientom efektu „WOW!” poprzez:

    • sprzedaż i promocja produktów finansowych,
    • bieżącą telefoniczną obsługę naszych Klientów,
    • utrzymywanie kontaktu z Klientami przez email i inne kanały komunikacji,
    • współpraca z innymi działami firmy,
    • obsługa reklamacji,
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
    • udział w projektach rozwijających sprzedaż i obsługę klienta w naszej firmie.

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • chcesz się uczyć i podnosić swoje kwalifikacje,
    • masz doświadczenie w obszarach telesprzedaży i obsługi Klienta (w banku, w firmie pożyczkowej/ubezpieczeniowej),
    • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientem sprawia Ci przyjemność,
    • cechuje Cię nienaganna dykcja i komunikatywność,
    • codziennie przychodzisz do pracy z uśmiechem,
    • nie wyobrażasz sobie dnia bez kontaktu z ludźmi.

    W zamian proponujemy:

    • pracę w prężnie rozwijającym się start-up’ie w branży finansowej,
    • pracę w młodym zespole specjalistów w przyjaznej atmosferze,
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od realizowanych wyników,
    • rozwój oraz możliwość awansu w strukturach firmy,
    • pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe),
    • owocowe poniedziałki :)
    • dog-friendly office.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania