DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Specjalista ds. Sprzedaży

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, ul. Wirażowa 37

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 20 dni
    15 Luty 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
top
50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych.
Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach na całym świecie. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. Nasze silne strony to pasja do działania, różnorodne doświadczenie i praca zespołowa, które powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Jeśli szukasz miejsca, w którym każda osoba spotkana przy porannej kawie ma w sobie ,,to coś”, dołącz do zespołu DHL Express jako:
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 6816

Zadania, które na Ciebie czekają to:

  • wsparcie Działu Sprzedaży poprzez proaktywny kontakt z Klientami
  • telefoniczne pozyskiwanie informacji na temat potrzeb transportowych Klienta
  • weryfikacja napływających informacji o potencjalnych Klientach
  • regularna aktualizacja bazy danych Klientów

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • masz doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta i/lub sprzedaży telefonicznej
  • jesteś osobą komunikatywną
  • jesteś zorientowany/a na Klienta
  • potrafisz pracować w zespole
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację z Klientem
  • posiadasz min. średnie wykształcenie
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office
  • znasz ofertę DHL Express, to będzie dodatkowy atut

Mamy dla Ciebie

ikonaikonaikonaikona
Stabilne zatrudnienie
na umowę o pracę
Przyjazny
i zgrany zespół
Bogaty pakiet
benefitów
(m.in. karta MultiSport)
Wsparcie przełożonego
w każdej sytuacji
Międzynarodowy
program rozwojowy
Różnorodny pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki
 dla dzieci)
Dodatkowe
ubezpieczenie
na życie
Unikalny program
doceniania pracowników
bottom

Specjalista ds. SprzedażyNumer ref.: 6816

Zostań specjalistą w DHL Express i otrzymaj:

  • przejrzystą ścieżkę kariery
  • przyjazny i zgrany zespół
  • wsparcie Buddy'ego w pierwszych tygodniach pracy
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport)
  • wygodne biuro, kuchnię, kawę i świeże owoce
  • międzynarodowy program rozwojowy
  • unikalny program doceniania pracowników
  • różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
  • wsparcie przełożonego w każdej sytuacji

Ogłoszenie archiwalne