Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

Unirubber Sp. z o.o.

  • Węgliniec

    Węgliniec, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za budowanie trwałych relacji z klientami oraz we współpracy z Business Development Managerem,

  • odpowiedzialność za obsługę największych klientów na wybranych rynkach, jak również samodzielną współpracę z mniejszymi klientami,

  • odpowiedzialność za pełną obsługę klienta od momentu otrzymania zamówienia, przez procesowanie, do wysyłki towaru do klienta.

Nasze wymagania

  • obsługa komputera w zakresie Outlook, MS Office 365, znajomość środowiska Dynamic NAV będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność zapewnienia klientom obsługi na satysfakcjonującym poziomie,

  • aktywna współpracy z zespołem,

  • znajomość języka angielskiego,

  • otwartość na naukę oraz nowe wyzwania zawodowe,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • paczki świąteczne

Unirubber Sp. z o.o., jest spółką wchodzącą w skład międzynarodowego holdingu Sport Group Holding GmbH. W Polsce jesteśmy liderem w zakresie produkcji komponentów dla profesjonalnych nawierzchni sportowych i rekreacyjnych. Zajmujemy się dystrybucją komponentów do nawierzchni sportowych do ponad dwudziestu krajów w Europie centralnej i wschodniej. Współpracujemy zarówno z największymi firmami instalacyjnymi, jak i z mniejszymi podwykonawcami w branży. W związku z rozszerzeniem biznesu o nowe kategorie rozbudowujemy nasz dział obsługi klienta, szukamy osoby, która dołączając do zespołu pomoże budować pozycję Unirubber Sp. z o.o. na obsługiwanych rynkach.

Przewiń do profilu firmy