Oferta pracy

BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o.

Specjalista ds. Sprzedaży Wewnętrznej (Internal Sales)

BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o.O firmie

  • Grzybowska 78, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 30 kwi 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grzybowska 78

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • efektywna realizacja procesów z obszaru wsparcia sprzedaży,

  • realizacja transakcji leasingowych (przygotowywanie ofert dla klientów, wniosków kredytowych oraz umów leasingowych),

  • podejmowanie decyzji kredytowych w ramach udzielonych kompetencji,

  • przygotowywanie umów finansowych zgodnie z procedurami wewnętrznymi,

  • wsparcie Specjalistów leasingowych w kontaktach z Klientami i Dostawcami,

  • współpraca z Siecią Sprzedaży w procesowaniu transakcji,

  • aktywne działanie w poprawie efektywności procesów oraz narzędzi,

  • przygotowywanie analiz i raportów.

Nasze wymagania

  • zrozumienie specyfiki finansowania fabrycznego,

  • znajomość narzędzi i procedur związanych ze wsparciem sprzedaży,

  • wysoki poziom zdolności interpersonalnych oraz umiejętności w zakresie organizacji swojej pracy,

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • entuzjazm i pozytywne nastawienie,

  • umiejętność efektywnego radzenie sobie ze stresem,

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim MS Excel).

To oferujemy

  • szansę pracy w rozpoznawalnej firmie finansowej, która jest częścią międzynarodowej Grupy BNP Paribas,

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną,

  • bonus uzależniony od wyników pracy,

  • prywatną opiekę medyczną w Enel-Med,

  • kartę sportową Multisport,

  • ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Tak się u nas pracuje