Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o.O firmie

ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 10

Wola Mrokowska (pow. piaseczyński)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • realizacja założonej polityki sprzedażowej firmy,

  • współpraca z firmami instalacyjnymi oraz generalnymi wykonawcami,

  • przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych,

  • koordynowanie projektów,

  • budowanie trwałych relacji z klientem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne z obszaru klimatyzacja/ wentylacja/ ciepłownictwo - mile widziane również osoby w trakcie studiów,

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży oraz w pozyskiwaniu klientów,

  • pożądane doświadczenie w branży HVAC bądź w branży budowlanej,

  • silna motywacja i zorientowanie na wyniki pracy,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office).

To oferujemy

  • stabilną pracę o charakterze stacjonarnym w firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji,

  • doskonalenie kwalifikacji zawodowych – szkolenia techniczne, produktowe oraz sprzedażowe,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.

Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych. Swoją ofertę kierujemy głównie do dystrybutorów i firm wykonawczych.

Przewiń do profilu firmy