Specjalista ds. Sprzedaży

Grupa Inter Cars

  • Wołomin

    Wołomin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży

  • Informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej

  • Zgłaszanie wniosków dotyczących uzupełnienia oferty

Nasze wymagania

  • Znajomość budowy pojazdów mechanicznych

  • Doświadczenie w sprzedaży części do samochodów osobowych/ciężarowych

  • Wykształcenie średnie lub techniczne

  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie rynkowe

  • Stacjonarne miejsce pracy w filii Inter Cars w Wołominie

  • Pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi w przyjaznej kulturze organizacyjnej

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Czy wiedziałeś, że Inter Cars S.A. jest liderem w dystrybucji części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo Wschodniej?

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat?

Wejdź na www.intercars.eu

Przewiń do profilu firmy