Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

ComoveoO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Rozwijana z pasji do tworzenia przyjaznych aplikacji. Młoda duchem, doświadczona przez tworzony ją zespół, spragniona sukcesu na miarę swoich aspiracji. Dążymy do budowania trwałych relacji z naszymi klientami, oferowane przez nas produkty co miesiąc przechodzą przez użytkowników sprawdzian przez opłacanie abonamentu. Przyjazna atmosfera, w której praca jest przygodą i zdobywaniem doświadczeń, gdzie każde niepowodzenie jest źródłem inspiracji do poprawiania swoich działań. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Szukamy inteligentnej, twórczej oraz zaangażowanej osoby, która wierzy, że rzetelna praca oraz rozwój własnych kompetencji prowadzi do sukcesów osobistych oraz zawodowych.

Zakres obowiązków:

  • Prospekting czyli aktywna sprzedaż aplikacji webowej Comoveo CRM pomocnej w zarządzaniu firmą, telefonicznie, mailowo, bezpośrednio
  • Utrzymanie pozyskanego klienta - kompetencja merytoryczna, komunikatywność i relacje
  • Tworzenie siatki firm kooperujących

Wymagania:

  • Poznanie produktu, który będzie oferowany
  • Umiejętność rozmowy pozbawionej frazesów, wiedza reguł wg R. Cialdiniego, jeśli tego jeszcze nie znasz, to zapoznaj się z nimi
  • Chęć rozwijania własnych kompetencji m.in, w obsłudze klienta biznesowego
  • Znajomość branży IT i nowych technologii, np. co to jest VOIP, VPN, Wordpress
  • Nastawienie na realizację celu, wiarę w swoją sprawczość biznesową

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie oraz premie za zrealizowaną sprzedaż
  • Umowa o pracę lub umowa B2B
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych: projektor do prezentacji biznesowych, komputer, telefon, samochód (może być to nawet BMW F10 (bogata wersja) , jak się wykażesz, że jesteś dobry/a, możesz jeździć nim do klientów)
  • Szkolenie w zakresie kierunków działań biznesowych
  • Samodzielność w kreowaniu tworzonego kanału sprzedażowego.

Proszę podać w odpowiedzi swoje oczekiwania finansowe.
Kwota podstawy netto na okresie próbnym, która będzie adekwatna do twoich umiejętności, oraz docelowa kwota, która będzie Ciebie satysfakcjonowała jak będziesz już sprawnym handlowcem.
Wasze aplikacje, które będą w "widełkach" zostaną skierowane do dalszego procesu rekrutacji.

Uwaga, na stronie www.comoveo.com jest prezentacja systemu. Jeśli chcesz, możesz w liście motywacyjnym możesz podzielić się uwagami na jej temat😊

List motywacyjny prosimy przesłać wyłącznie poprzez przycisk APLIKUJ.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PPHU NORTA Paweł Ogrodnik, z siedzibą przy ul. Połabian 3 52-339 Wrocław, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy