Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży

Ebexo Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rozmów handlowych, negocjacji oraz przygotowywanie ofert i kalkulacji
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych z klientami
  • Prowadzenie wdrożeń zakontraktowanych przez Ciebie zleceń

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży z sektora B2B (mile widziana branża e-commerce/interaktywna lub pochodne (np. poligrafia) – nie jest to jednak nasz „must have”:))
  • Łatwość w komunikacji via telefon oraz email
  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży usług i produktów
  • Orientacja na wyznaczone cele, inicjatywa i kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań
  • Samodzielność, odpowiedzialność i sumienność
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem
  • Umiejętność częstszego słuchania klientów, niż mówienia
  • Poczucie humoru, pozytywne nastawienie i uśmiech na co dzień

Mile widziane

  • Zainteresowanie branżą e-commerce / interaktywną (w szczególności rozwiązania SaaS)

To oferujemy

  • Zdecydowanie stałe i stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne premie za wyniki + motywacje z zaskoczenia.
  • Wynagrodzenie zależne jest od posiadanych przez Ciebie umiejętności i doświadczenia oraz zaangażowania w naukę, dużej samodzielności i odpowiedzialności. Składowe wynagrodzenia to również Twoje wyniki sprzedażowe oraz staż pracy w naszej firmie.
  • Praca na portfelu leadów oraz własna inicjatywa w pozyskiwaniu nowych klientów
  • Otwartość na pomysły dla Twojego rozwoju zawodowego
  • Współtworzenie jednej z najlepszych platform sklepowych na rynku
  • Komfortowe otoczenie pracy w wysokiej klasy biurowcu na wrocławskim rynku (w czasie pandemii pracujemy w trybie home office - Ty też:))
  • Profesjonalne szkolenia wprowadzające

Ebexo to dostawca wysokiej jakości rozwiązań e-commerce na polskim rynku. Mówiąc najkrócej - tworzymy sklepy internetowe, które świetnie sprzedają. Od Ciebie będziemy oczekiwać równie świetnej sprzedaży tychże sklepów zainteresowanym klientom oraz ich prowadzenie (etap wdrożeniowy). Liczy się dla nas długofalowa, owocna współpraca, a nie wykręcanie wyników sprzedaży kosztem naszych klientów i wzajemnych relacji. Jeśli wyznajesz podobne zasady, to zapraszamy do składania aplikacji.

Specjalista ds. sprzedaży, Wrocław