Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

CARSANO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych

  • Aktywna sprzedaż usług detailingowych typu car care (praca na zdefiniowanej bazie - klienci marek premium)

  • Analiza potrzeb Klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów

  • Podtrzymywanie relacji ze stałymi i nowymi klientami

  • Cykliczne raportowanie wyników

  • Obsługa procesu sprzedaży zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami

  • Dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta

  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz telefonicznej

  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami

  • Umiejętność swobodnej komunikacji

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość obsługi komputera

  • Samodzielność i systematyczność w działaniu

  • Orientacja na osiąganie założonych celów, pewność siebie i znakomite umiejętności personalne

  • Wysoki poziom kultury osobistej

  • Doświadczenie w pracy w salonie samochodowym (mile widziane)

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz wysoki system prowizyjny bez limitów

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat (3-miesięczny okres próbny, a następnie umowa na czas nieokreślony)

  • Współpracę z salonami samochodowymi marek premium (m. in. BMW, Mercedes)

  • Dostęp do gotowej bazy potencjalnych i aktywnych klientów

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Ambitne wyzwania i bardzo dużą swobodę działania

  • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon służbowy)

CARSAN

Carsan jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży automotive. Na rynku funkcjonujemy od 9 lat. Trzon biznesu stanowi sieć myjni ręcznych premium oraz auto detailing. Na ten moment posiadamy 16 lokalizacji w 7 miastach Polski, stale się rozwijamy. Zatrudniamy ponad 120 osób i w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby do wsparcia naszego zespołu na stanowisku:

Specjalista ds. Personalnych i Wizerunku Pracodawcy.

Przewiń do profilu firmy