Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Antal Sales & Marketing

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy technologicznej - poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko: Specjalisty ds. sprzedaży.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów, przygotowanie oferty oraz negocjacje. Dodatkowo kandydat powinien dążyć do rozwoju biznesu, aby stale zwiększać udziały rynkowe naszej firmy w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż portfolio produktów analitycznych do pomiarów gazów - (Pomiary i Analizy): analizatory gazów, spektrometry optyczne (FTIR), chromatografy gazowe, systemy ciągłego monitorowania emisji (CEMS)

  • Realizacja celów sprzedażowych i strategicznych

  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych

  • Zapewnienie wsparcia technicznego, prezentacji produktów i szkoleń związanych z produktami/rozwiązaniami/usługami.

  • Przygotowywanie planów sprzedażowych

  • Proaktywne identyfikowanie i napędzanie rozwoju nowych możliwości na polskim rynku, koncentracja na dotychczasowych klientach i pozyskiwanie nowych perspektyw

  • Udział w negocjacjach handlowych i negocjowaniu umów ramowych

  • Nawiązywanie i utrzymywanie skutecznych relacji z klientami w celu zrozumienia potrzeb klientów

  • Zapewnienie pozytywnego doświadczenia klienta w całym procesie sprzedaży

  • Odpowiedzialność za własne działania, jednocześnie dbając o swoich współpracowników i firmę

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie inżynierii chemicznej (lub automatyki/elektryki)

  • 3 letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży, inżynierii lub serwisu aparatury pomiarowo-analitycznej

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego.

  • Mile widziana znajomość pakietu MS Office oraz Salesforce lub innego CRM.

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji.

  • Wyjątkowe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, nastawienie skoncentrowane na

  • Dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu z własnymi celami biznesowymi

  • Cechy team-playera - efektywna współpraca wewnątrz organizacji

  • Ważne prawo jazdy kategorii B

Pracodawca oferuje

  • Ciekawą pracę w firmie promującej innowacyjne i nowoczesne technologie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku oraz podnoszenia swoich umiejętności w różnych dziedzinach

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na Twoim doświadczeniu zawodowym i umiejętnościach

  • Dobre środowisko pracy

At Antal, we have always valued expert knowledge, which is why we were one of the first recruitment companies in Poland with specialized recruitment divisions. The professional orientation of our consultants means that they are not only effective recruiters, but also qualified consultants who have unique knowledge about modern tools and the latest trends in the labour market.

Przewiń do profilu firmy