Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Oferteo S.A.

4 0007 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

plac Konstytucji 3 Maja 3

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż telefoniczna produktów wewnętrznych Oferteo,

  • dbałość o wysoką jakość obsługi,

  • osiąganie celów sprzedażowych.

Podział czasu pracy
80%

Sprzedaż telefoniczna

20%

Szkolenia i spotkania

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy z Klientem i sprzedaży telefonicznej,

  • umiejętność negocjacji,

  • biegła znajomość obsługi komputera i systemów call center,

  • pozytywne nastawienie do bieżących zadań.

To oferujemy

  • stały i przejrzysty system wynagrodzenia - podstawa + premie,

  • pracę w pełnym wymiarze godzin, umowę zlecenie lub część etatu,

  • szkolenia wstępne,

  • dodatkowe szkolenia w trakcie trwania zatrudnienia,

  • atrakcyjny pakiet benefitów: MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wsparcie psychologiczne,

  • pracę w trybie hybrydowym: 4 dni w domu i 1 dzień w biurze w centrum Wrocławia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Pasjonujesz się sprzedażą i chcesz być na bieżąco ze strategią telesprzedaży dostępną na rynku?

Chcesz być częścią młodego, profesjonalnego i zorientowanego na cel zespołu?

Oto twoja szansa!

Jeśli marzy Ci się praca dzięki której przyczynisz się do rosnącego zadowolenia oraz oszczędności czasu i pieniędzy Partnerów biznesowych oraz Klientów to praca w Oferteo.pl jest właśnie dla Ciebie!

W ramach bonusu dorzucimy także przyjemną atmosferę, pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz kilka innych atrakcji 😉

Przewiń do profilu firmy