Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

ALWRO S.A. ZAKŁADY ODLEWNICZE

  • Krakowska 23A, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Krakowska 23A

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów mailowo, telefonicznie lub osobiście

  • obsługa systemu ERP enova

  • budowanie dobrych relacji z Klientami

  • ofertowanie, wystawianie zleceń produkcyjnych, faktur i innych dokumentów

  • współpraca z wydziałem produkcyjnym i działem technicznym

Nasze wymagania

  • obsługa komputera i podstawowych programów użytkowych

  • opanowanie, sumienność i kultura osobista

  • podstawy języka angielskiego lub niemieckiego

  • wykształcenie techniczne lub ekonomiczne średnie lub wyższe

  • umiejętność negocjacji i nawiązywania kontaktów

  • mile widziana znajomość eNOWA

  • zapraszamy absolwentów szkół

To oferujemy

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

  • pełne wsparcie, szczególnie w okresie nauki i adaptacji

  • dodatkowe premie za dobre wyniki sprzedaży i pozyskiwanie Klientów

  • szkolenia w firmach zewnętrznych

  • dobrą atmosferę

  • UWAGI:

  • w okresie zagrożenia epidemią zapewniamy izolację miejsca pracy wg. dodatkowych procedur

  • praca na etat lub B2B

  • istnieje możliwość pracy w niepełnym wymiarze etatu

  • istnieje możliwość częściowego dofinansowania najmu

O nas

ALWRO S.A. oferuje szeroki asortyment odlewów z metali nieżelaznych (stopy miedzi, aluminium, cynku) wykonywanych metodą ciśnieniową, w formach metalowych (kokile statyczne i wirujące) a także w formach piaskowych, właściwych do wykonywania najbardziej skomplikowanych elementów maszyn i urządzeń.