Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

LIBERTY POLAND S.A.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu w nowoczesnym Punkcie Sprzedaży;
  • Obsługa systemu raportowo-sprzedażowego Spółki;
  • Wspieranie bieżących działań sprzedażowych;
  • Bieżąca komunikacja z siecią sprzedaży i firmami współpracującymi;
  • Obsługa mailowych skrzynek interwencyjnych;
  • Sporządzanie analiz sprzedażowych;
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach.

Nasze wymagania

  • Lubisz współpracę z Klientami i chcesz im oferować kompleksowe rozwiązania?
  • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?
  • Chcesz się uczyć i rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe?
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów?
  • Masz wykształcenie min. średnie?

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży usług.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny;
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie;
  • Kartę Multisport z ofertą rekreacyjną;
  • Konkursy z nagrodami, spotkania integracyjne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • inicjatywy dobroczynne

Specjalista ds. Sprzedaży, Wrocław