Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

NAXCO POLAND sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych usług w zakresie spedycji drogowej FTL zgodnie z wyznaczonymi celami,

  • budowanie długoterminowej współpracy z pozyskanymi Klientami, dbanie o dobrą relację i jakość współpracy z Klientami

  • Monitorowanie działań konkurencji, trendów na rynku oraz badania potrzeb związanych z branżą,

  • Przygotowywanie ofert, wycen dla aktualnych i potencjalnych Klientów,

  • Realizacja wyznaczonych celów budżetowych i sprzedażowych

  • Bieżące uzupełnianie informacji w systemie,

  • Współpraca w ramach działów handlowych i operacyjnych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży TSL

  • Optymizm, otwartość i zaangażowanie,

  • Chęć poszerzenia posiadanej wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • prywatna opieka medyczna

  • praca zdalna

  • narzędzia pracy

O nas

Naxco Poland Sp. z o.o.

Nasza firma wywodzi się z serwisu morskiego, działając już ponad 60 lat na rynkach zagranicznych udało nam się zbudować ogólnoświatową sieć rzetelnych i agentów i na tej podstawie jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom profesjonalne usługi.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy do nowo otwartego oddziału w Polsce specjalistów na stanowiska sprzedażowe w zakresie transportu drogowego FTL i LTL mając na uwadze dalsze poszerzanie i uzupełnienie świadczonych usług.