Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Białoskórnicza 1

Stare Miasto

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów;
  • Gromadzenie oraz wstępna weryfikacja niezbędnej dokumentacji;
  • Rozkręcanie sprzedaży produktów oraz rozwiązań jakie oferujemy;
  • Rozpoznawanie potrzeb Klientów i udzielanie rzetelnych informacji o produktach i usługach KIPG;
  • Kompleksowa obsługa telefoniczna połączeń wychodzących;
  • Budowanie relacji z Klientami.

Nasze wymagania

  • Jeśli posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Jeśli potrafisz zjednać sobie Klienta jednym telefonem;
  • Jeśli masz otwartą głowę i chęć do pozytywnych zmian;
  • Jeśli chcesz być dla klienta ekspertem i doradcą, na którego opinii można polegać;
  • Jeśli praca z innymi ludźmi dodaje Ci skrzydeł;
  • Jeśli posiadasz umiejętności negocjacyjne i znasz techniki sprzedażowe;
  • Jeśli znasz rynek B2B oraz rynek małych i średnich przedsiębiorców;
  • Jeśli charakteryzuje Cię samodzielność w działaniu, dynamika, inicjatywa oraz zorientowanie na odnoszenie sukcesów.

To oferujemy

  • Dużą samodzielność w działaniu i sposobność szybkiego rozwoju zawodowego;
  • Atmosferę otwartości na wymianę dobrych praktyk i know-how;
  • Pracę w ambitnym zespole;
  • Specjalistyczne szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (umowa o pracę + prowizje);
  • Godziny pracy: 8:00-16:00, ale preferujemy pracę do godz.15:00 a piątki czasami mamy wolne;
  • Pakiet szkoleń prowadzonych przez jednych z najlepszych trenerów sprzedaży w Polsce;
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną;
  • Możliwość skorzystania z zajęć sportowych;
  • Wyjazdy i eventy integracyjne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego tworzą współtwórcy sukcesów największych firm windykacyjnych i agencji marketingowych w Polsce. Ich doświadczenie, zaangażowanie w procesy biznesowe naszych Klientów, oraz know-how sprzedażowe tworzą razem platformę uzupełniającą oczekiwania przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych ludzi biznesu udostępnia narzędzia pozwalające szybko i efektywnie zarządzać płynnością finansową, oraz zyskać przewagę konkurencyjną w dowolnej strukturze firmy. Naszych handlowców uczymy sprzedaży transformacyjnej, tak aby odpowiadali na potrzeby rynku, doradzali, byli partnerami w biznesie dla naszych kontrahentów, a nie jedynie dostarczycielami konkretnego produktu czy usługi. Jako członek wrocławskiej grupy BNI Speed wspieramy i edukujemy przedsiębiorców w rozwijaniu ich biznesów.

Specjalista ds. Sprzedaży, Białoskórnicza 1, Stare Miasto, Wrocław