Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Białoskórnicza 1

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów;

  • Gromadzenie oraz wstępna weryfikacja niezbędnej dokumentacji;

  • Rozkręcanie sprzedaży produktów oraz rozwiązań jakie oferujemy;

  • Rozpoznawanie potrzeb Klientów i udzielanie rzetelnych informacji o produktach i usługach KIPG;

  • Kompleksowa obsługa telefoniczna połączeń wychodzących;

  • Budowanie relacji z Klientami.

Nasze wymagania

  • Jeśli posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

  • Jeśli potrafisz zjednać sobie Klienta jednym telefonem;

  • Jeśli masz otwartą głowę i chęć do pozytywnych zmian;

  • Jeśli chcesz być dla klienta ekspertem i doradcą, na którego opinii można polegać;

  • Jeśli praca z innymi ludźmi dodaje Ci skrzydeł;

  • Jeśli posiadasz umiejętności negocjacyjne i znasz techniki sprzedażowe;

  • Jeśli znasz rynek B2B oraz rynek małych i średnich przedsiębiorców;

  • Jeśli charakteryzuje Cię samodzielność w działaniu, dynamika, inicjatywa oraz zorientowanie na odnoszenie sukcesów.

To oferujemy

  • Dużą samodzielność w działaniu i sposobność szybkiego rozwoju zawodowego;

  • Atmosferę otwartości na wymianę dobrych praktyk i know-how;

  • Pracę w ambitnym zespole;

  • Specjalistyczne szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji;

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (umowa o pracę + prowizje);

  • Godziny pracy: 8:00-16:00, ale preferujemy pracę do godz.15:00 a piątki czasami mamy wolne;

  • Pakiet szkoleń prowadzonych przez jednych z najlepszych trenerów sprzedaży w Polsce;

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną;

  • Możliwość skorzystania z zajęć sportowych;

  • Wyjazdy i eventy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego tworzą współtwórcy sukcesów największych firm windykacyjnych i agencji marketingowych w Polsce. Ich doświadczenie, zaangażowanie w procesy biznesowe naszych Klientów, oraz know-how sprzedażowe tworzą razem platformę uzupełniającą oczekiwania przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych ludzi biznesu udostępnia narzędzia pozwalające szybko i efektywnie zarządzać płynnością finansową, oraz zyskać przewagę konkurencyjną w dowolnej strukturze firmy. Naszych handlowców uczymy sprzedaży transformacyjnej, tak aby odpowiadali na potrzeby rynku, doradzali, byli partnerami w biznesie dla naszych kontrahentów, a nie jedynie dostarczycielami konkretnego produktu czy usługi. Jako członek wrocławskiej grupy BNI Speed wspieramy i edukujemy przedsiębiorców w rozwijaniu ich biznesów.

Przewiń do profilu firmy