Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce

Hedan

Hedan

Karmelkowa 66

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług

  • Kontakty z obecnymi i potencjalnymi klientami

  • Monitoring cen na rynku zagranicznym

  • Obsługa platform sprzedażowych b2b

  • Kompleksowa obsługa klientów

  • Tworzenie i uzupełnianie informacji handlowych

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Analiza rynku

Nasze wymagania

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów telefonicznych z klientami

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w obsłudze platform sprzedażowych b2b

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - poziom B2

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi programu Comarch ERP xl

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • praca od pn-pt 8-16, 9-17

  • praca w firmie o stabilnej pozycji i dobrej marce

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • praca w młodym, dynamicznym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • kawa, herbata dla pracowników

  • spotkania integracyjne

  • bezpłatny parking

Etapy rekrutacji
1

Przeanalizujemy Twoje dokumenty aplikacyjne

2

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie

3

Zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne

4

Poinformujemy Cię o naszej decyzji

Hedan

Od ponad 30 lat wspólnie z naszymi Klientami, rozwijamy polski przemysł. Specjalizujemy się w doborze oraz serwisie rozwiązań z obszaru utrzymania ruchu i produkcji. Nieustająco dążymy do optymalizacji tych procesów oraz dbania o ich najwyższą jakość i niezawodność. Dzieląc się zdobytą wiedzą, doświadczeniem i technicznym wsparciem, realnie wpływamy na rozwój i sukcesy naszych Klientów, dbając jednocześnie o to, by ich biznes był przygotowany na przyszłość .

Przewiń do profilu firmy