Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1292 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ELKO-BIS Systemy Odgromowe wiodąca firma w branży odgromowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Główne zadania na stanowisku:

    • przyjmowanie i realizacja zamówień, fakturowanie, listy przewozowe, nadzór nad spedycją
    • realizowanie planów sprzedaży, raportowanie
    • bieżąca współpraca z powierzonymi klientami, doradztwo i opieka
    • sporządzanie ofert handlowych
    • udzielanie ogólnych porad i informacji na temat sprzedawanych produktów

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Min 1 rok doświadczenia zawodowego w dziale sprzedaży – preferowana branża elektrotechniczna
    • Bardzo dobra znajomość środowiska Ms Office
    • Znajomość programu Subiekt GT
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Komunikatywność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Interesującą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach
    • Motywacyjny system wynagrodzenia
    • Pracę w miłej atmosferze
    • Atrakcyjny pakiet socjalny

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj
    wpisując w tytule nazwę stanowiska.

    Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).

    bottom