Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1214 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Spółka należąca do międzynarodowego koncernu Buzzi/Dyckerhoff będącego jednym z czołowych producentów cementu i betonu towarowego w Polsce i na świecie poszukuje kandydata na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

    Miejsce pracy:
     Wrocław ul. Rychtalska 11 (stanowisko mobilne wymagające wyjazdów do klientów w przypisanym obszarze działania)

    OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie średnie/wyższe
    • Zaawansowana znajomość techniki sprzedaży i negocjacji
    • Co najmniej 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Praktyczna znajomość programu MS Office
    • Prawo jazdy kategorii B

    ZADANIA:

    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Stała analiza rynku (klienci, konkurencja)
    • Aktywny udział i merytoryczny wkład w kształtowaniu strategii sprzedaży
    • Ustalanie indywidualnych planów sprzedaży z klientami oraz monitorowanie ich wykonania
    • Kontrola procesu realizacji dostaw produktów, obsługa ewentualnych reklamacji
    • Przygotowanie ofert i umów handlowych

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Samochód służbowy
    • Możliwość stałego rozwoju

    Oferty prosimy przesyłać poprzez przycisk Aplikuj, z dopiskiem „oferta pracy Wrocław”

    Szczegółowe informacje o firmie dostępne są na stronie internetowej www.dyckerhoff.pl

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.