Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1157 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2016-01-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    GRUPA PPM SA - od 20 lat lider na przemysłowym rynku taśm i klejów, opakowań oraz produktów BHP, firma działająca prężnie w branży technicznej i automotive, jeden z czołowych dystrybutorów i konwerterów takich firm jak 3M, TESA, Tork – w związku z rozwojem, poszukuje do swojego zespołu 2 nowych osób:

    Przedstawiciel handlowy
    Miejsce pracy: Dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    • Realizację planów sprzedażowych
    • Wdrażanie nowych projektów
    • Sprzedażowa i posprzedażowa obsługa klienta
    • Wprowadzanie nowych produktów firmy na rynek
    • Współorganizowanie i aktywne uczestnictwo w akcjach marketingowo-promocyjnych
    • Rozwój rynku
    • Praca w regionie: Dolnośląskim, Opolskim, Lubuskim

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw produkcyjnych
    • Mim. 2-letnie doświadczenie w handlu i obsłudze Klientów
    • Praktyczna znajomość technik negocjacyjnych (B2B)
    • Wysoka samodyscyplina, dyspozycyjność, operatywność
    • Prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu
    • Znajomość regionalnego rynku przemysłowego.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizję uzależnioną od realizacji założonych celów
    • Narzędzia niezbędne do pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule

    Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".
    bottom