Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Soda Pluss Sp. z o.o.O firmie

4 800‐6 500 zł brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Soda Pluss sp. z o.o. jest firmą zajmującą się dostarczaniem urządzeń grzewczych i chłodniczych dla lokali gastronomicznych i sieci handlowych. Urządzenia sprzedajemy pod naszą marką cookPRO. Posiadamy rozbudowany dział importu, dział produkcji urządzeń ze stali nierdzewnej oraz dział konstrukcyjny. Działamy głównie w sektorze B2B.

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów
  • Opieka nad istniejącą bazą klientów oraz dystrybutorów
  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z partnerami handlowymi
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • Stałe monitorowanie rynku
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Rportowanie wyników swojej pracy zgodnie z przyjętymi standardami organizacji

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy handlowca, z sukcesami w aktywnym pozyskiwaniu klientów i realizacji planów sprzedażowych
  • Umiejętność samodzielnego i efektywnego planowania pracy, wizyt handlowych, raportowania
  • Nastawienie na wynik, ambicja i entuzjazm w działaniu
  • Wysoka kultura osobista
  • Mile widziana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w sprzedaży na rynku Horeca będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Miejsce pracy w stabilnej firmie na rynku
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia w kraju i za granicą
  • Zatrudnienie na umowę o pracę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy