Specjalista ds. Sprzedaży

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 04.01.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 03.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Kaczmarski Inkasso jest najdłużej działającą na polskim rynku finansowym firmą, oferującą kompleksową obsługę wierzytelności. W ciągu 25 lat działalności zdobyliśmy doświadczenie niezbędne w skutecznym zarządzaniu należnościami naszych Klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy budujemy nowe zespoły - oferujemy możliwość pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta
  • Entuzjazmu i sprzedażowej smykałki
  • Orientacji na osiąganie celów
  • Samodzielności w realizacji zadań

Zadania:

  • Aktywizacja oraz utrzymanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Telefoniczna sprzedaż usług windykacyjnych
  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie umów i warunków cenowych
  • Pozyskiwanie zleceń w zakresie obsługi windykacyjnej – realizacja założonych celów sprzedażowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w godzinach 8-16
  • Atrakcyjny i jasny system premiowy
  • Szkolenia wdrożeniowe, szkolenia produktowe oraz wsparcie trenerów
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia NNW, prywatnej opieki medycznej oraz karty multisport

Osoby spełniające powyższe kryteria i zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku:

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883. z późn. zm.).