Specjalista ds. Sprzedaży

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Świeradowska 51/57, 50-559 Wrocław, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 01.08.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 31.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Prężnie rozwijająca się Firma o zasięgu ogólnopolskim działająca od kilkunastu lat na rynku profesjonalnych usług Facility Management, posiadająca ugruntowaną pozycję w branży poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z klientami
    • Prowadzenie negocjacji handlowych, opracowanie ofert dla klienta biznesowego
    • Spotkania oraz wizje lokalne w miejscu prowadzenia działalności przez potencjalnych klientów

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży oraz pozyskiwaniu klientów biznesowych
    • Mile widziane doświadczenie w branży Facility Management (usługi porządkowe, ochrona, zarządzanie nieruchomościami)
    • Zdolność rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania na potrzeby klienta
    • Wysoce rozwinięte umiejętności negocjacyjne, autoprezentacyjne i organizacyjne
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dobra znajomość programu Excel
    • Podstawowe zdolności matematyczne oraz analityczne niezbędne do przygotowania ofert
    • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy własnej

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pakiet szkoleń wstępnych
    • Dostęp do bazy obecnych klientów
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
    • Pakiet bezpłatnej prywatnej opieki medycznej
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.