Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Osadkowski SAO firmie

Rekrutacja zdalna

Osadkowski SA

Czerniejewska 3

Września

Firma Osadkowski jest pierwszym wyborem profesjonalnych gospodarstw rolnych. Dzięki swojemu podejściu sprawnie i niezawodnie uwalnia rolnika od wielu potencjalnych problemów związanych z bieżącym zarządzaniem gospodarstwem, w tym zaopatrzeniem w środki produkcji rolnej, czy zbytem płodów rolnych. Dzięki temu może on skoncentrować się na tym co naprawdę istotne – prowadzeniu produkcji i na rozwoju swojego gospodarstwa.

Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kariera

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedażyNumer ref.: Firmowy Punkt Handlowy - Września

Zadania na stanowisku:

  • Sprzedaż środków do produkcji rolnej w punkcie handlowym
  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Pozyskiwanie i dbanie o relacje z klientami

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane rolnicze)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Ugruntowane zdolności organizacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • Zaangażowanie w pracy
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz komunikatywność
  • Odpowiedzialność i dyspozycyjność

Mile widziane:

  • Doświadczenie handlowe
  • Staż pracy w gospodarstwie rolnym lub firmie w branży rolnej
  • Znajomość rynku środków do produkcji rolnej

Co oferujemy?

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna
  • Zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą
  • Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły

Termin składania aplikacji: 03.09.2020

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Aplikuj” „Aplikuj online” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Osadkowski Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Kolejowej 6, 56-420 Bierutów danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Osadkowski SA przed cofnięciem zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy