Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży wyrobów medycznych

Welland Medical Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Specjalista

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży medycznej
poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż wyrobów medycznych i środków pomocniczych, towarów refundowanych,
  • Wystawianie dokumentacji handlowej,
  • Kompleksowa obsługa klienta,
  • Doradztwo medyczne.

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe w zawodzie: fizjoterapeuta/ rehabilitant/ technik farmacji/ technik ortopeda/ pielęgniarka. Wymagany dyplom ukończenia szkoły z ww. zawodem lub ukończony kurs do 2009 z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych,
  • Preferowane doświadczenie w pracy w sklepie medycznym,
  • Znajomość zasad gospodarowania stanem magazynowym i przeprowadzania inwentaryzacji,
  • Znajomość wystawiania zleceń systemie eZWM
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność,
  • Samodzielność,
  • Odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole stawiającym na współpracę i przyjazną atmosferę,
  • Udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych.

Ogłoszenie archiwalne