Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży

P.P.H.U. METALMEX BRONISŁAW STAŃ, VIOLETTA KOWALCZYK, ELŻBIETA STAŃ - KUŹNIAREK SPÓŁKA JAWNAO firmie

P.P.H.U. METALMEX BRONISŁAW STAŃ, VIOLETTA KOWALCZYK, ELŻBIETA STAŃ - KUŹNIAREK SPÓŁKA JAWNA

Wierzbowa 162

Wysogotowo (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Praca w dziale sprzedaży bezpośredniej, od poniedziałku do piątku - w kreatywnym zespole i firmie o stabilnej pozycji rynkowej.

Nasze wymagania

  • znajomość branży meblarskiej - płyta, akcesoria, systemy
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość systemu MS Windows, pakietu MS Office
  • umiejętności interdyscyplinarne
  • kreatywność
  • sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • nastawienie na osiąganie wytyczonych celów
  • znajomość języka angielskiego - mile widziana

To oferujemy

  • interesującą pracę w kreatywnym zespole i firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę
  • możliwość stałego rozwoju, udziału w szkoleniach
  • Gwarantujemy, że zdobędziesz wysokie kwalifikacje, a wysiłek i entuzjazm włożony w rozwój Naszej firmy znajdzie przełożenie w Twoim wynagrodzeniu.

O nas

Metalmex - akcesoria meblowe - jedna z najbardziej kreatywnych firm w branży meblowej, zatrudni pracownika do działu sprzedaży

Jeśli jesteś ambitny i twórczy, lubisz wyzwania i pracę z klientem i chcesz się rozwijać - to być może jest to idealne miejsce właśnie dla Ciebie

Metalmex to firma handlowo-usługowa, oferująca szeroką gamę akcesoriów do produkcji mebli i aranżacji wnętrz, oraz świadcząca usługi w zakresie obróbki płyt. Z racji posiadania własnej Galerii Sztuki dodatkowo uzupełniamy projekty dedykowane branży wnętrzarskiej i architekturze krajobrazu. Naszą misją jest nie tylko sprzedaż produktów, staramy się przekazywać naszym klientom wartości bardziej uniwersalne – miłość do stylu, wygody, nowe trendy,....

Specjalista ds. sprzedaży, Wierzbowa 162, Wysogotowo (pow. poznański)