Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży z j. angielskim

Carpatree Sp. z .o.o.

4 0006 800 brutto / mies.
  • Karpacka 24, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Karpacka 24

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa sprzedaży B2B, polskiej oraz zagranicznej

  • budowanie pozytywnych relacji z klientami

  • badanie potrzeb klientów i dopasowanie do nich oferty produktowej

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów

  • monitorowanie wizerunku marki prezentowanego przez klientów B2B

  • kontrola rozliczeń z klientami

  • tworzenie ofert handlowych

  • koordynacja i prowadzenie działań promujących markę we współpracy z klientami B2B

  • regularne raportowanie efektów pracy

Nasze wymagania

  • łatwość nawiązywania nowych kontaktów

  • język angielski na poziomie minimum C1

  • umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji, biegłość w środowisku internetowym

  • doświadczenie w pracy z klientami na odległość

  • umiejętność biegłej obsługi pakietu Office i poczty e-mail

  • sumienność

  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność wyciągania wniosków z efektów pracy

Mile widziane

  • zainteresowanie sportem

To oferujemy

  • przyjazną, swobodną i niekorporacyjną atmosferę pracy

  • służbowy laptop, telefon i wszystkie inne potrzebne narzędzia pracy

  • program MultiSport

  • pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze w centrum Bielska-Białej

  • zniżkę pracowniczą na produkty marki

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia zawodowego

  • prowizję uzależnioną od wyników

  • dodatkowe premie za ponadprzeciętne wyniki

  • wsparcie merytoryczne i możliwość rozwinięcia swoich kompetencji

  • pyszną kawę i ciastka bez limitów:)

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Carpatree to polska marka odzieży sportowej założona w 2016 roku. Od samego początku głównym założeniem Carpatree było dostarczenie klientom najwyższej jakości stylowych ubrań sportowych i budowanie społeczności osób wzajemnie wspierających się w dążeniu do sportowych celów.

Zespół tworzący Carpatree stale się rozwija, a obecnie poszukujemy specjalisty ds. sprzedaży z językiem angielskim.

Przewiń do profilu firmy