Specjalista ds. Sprzedaży z j. angielskim

Grupa Komputronik

  • Wołczyńska 37, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wołczyńska 37

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych (poprzez kontakt telefoniczny i/lub mailowy),

  • Budowanie długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi i tworzenie własnej bazy klientów,

  • Przygotowywanie ofert i sprzedaż szerokiej gamy produktów Komputronik S.A. (głównie Elektronika, RTV/AGD),

  • Monitorowanie rynku pod kątem szans sprzedażowych,

  • Raportowanie podejmowanych przez Ciebie działań.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację z klientem w mowie i piśmie (warunek konieczny),

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,

  • Proaktywność i nieustępliwość w działaniu, niezbędna przy pozyskiwaniu nowych klientów,

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych,

  • Praktyczna znajomość Excela

  • Elastyczność i umiejętność organizacji pracy własnej

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z obszaru sprzedaży międzynarodowej

  • Znajomość branży branży IT, RTV/AGD

  • Znajomość dodatkowego języka obcego poza j. angielskim

To oferujemy

  • Pracę w gronie ekspertów, którzy z ogromną pasją i zaangażowaniem podchodzą do realizowanych projektów,

  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy,

  • Elastyczną formę zatrudnienia – w zależności od Twoich preferencji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników