Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży z j. angielskim

IWAMET SP. Z O.O.O firmie

IWAMET SP. Z O.O.

Władysława Grabskiego 28

Stalowa Wola

IWAMET - należymy do czołowych światowych producentów precyzyjnych odlewów ze stopów aluminium oraz precyzyjnych detali wykonanych poprzez obróbkę CNC.

Wysoką pozycję na rynku osiągnęliśmy dzięki konsekwentnie prowadzonej polityce rozwoju, kompetencjom naszych pracowników oraz nowoczesnym środkom techniki projektowania, produkcji i badań

Zakres obowiązków:

  • realizacja polityki sprzedażowej firmy (branża metalowa),
  • pozyskiwanie nowych klientów w Polsce i na terenie Europy,
  • utrzymywanie kontaktów i opieka nad klientami,
  • kontrola procesów sprzedaży,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • prezentacja ofert handlowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie również znajomość innego języka obcego,
  • prawo jazy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę zapewniającą rozwój zawodowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania lub Iwamet Sp. z o.o., ul. Władysława Grabskiego 28, 37-450 Stalowa Wola

Klauzula Zgody

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Część informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Iwamet Sp. z o.o.  37-450 Stalowa Wola, ul. Władysława Grabskiego 28,
  2. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji,
  3. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie,
  4. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
  5. podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne,
  6. Z uwagi na fakt, że komunikacja pomiędzy Administratorem a osobą, której dane osobowe dotyczą może odbywać się w formie elektronicznej, m.in. przez systemy poczty elektronicznej, portale społecznościowe, komunikatory, wszelkie aplikacje mobilne i komputerowe, w tym aplikacje do wykonywania połączeń głosowych, lub video za pośrednictwem internetu, osobą, której dane dotyczą wyraża zgodę na powyższe, w zakresie, w jakim będzie to związane z wykonywaniem postanowień umownych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy