Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży z j. niemieckim

SmartHRO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy Agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną w KRAZ pod numerem 23064 Zapraszamy Państwa do udziału w procesie rekrutacji.

Dla naszego Klienta, firmy z Poznania, która sprzedaje sprzęt budowlany i ogrodniczy poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Nr ref.: SSJN/2020
Miejsce pracy: POZNAŃ/woj.wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • kontakt z klientami niemieckojęzycznymi za pomocą e-mail, telefon, którzy będą zainteresowani zakupem produktów,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • tłumaczenie na język niemiecki opisów produktów,
  • budowanie dobrych i trwałych relacji z klientami.

Oczekujemy:

  • około 1 rocznym doświadczeniu w pracy z językiem niemieckim i klientami niemieckojęzycznymi w branży technicznej - duży atut,
  • dobrej znajomość języka niemieckiego, przynajmniej B2/C1 - warunek konieczny,
  • dynamicznej, proaktywnej, kreatywnej postawie w pracy,
  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz dobrej współpracy zespołowej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe, adekwatne do umiejętności,
  • umowę w oparciu o umowę o pracę,
  • premię wypłacaną w systemie miesięcznym, zależną od wyników,
  • wsparcie całego Zespołu, potrzebne szkolenia,
  • dobrą atmosferę pracy oraz zgrany i doświadczony Zespół,
  • możliwość dalszego rozwoju i awansu w strukturze, która cały czas się rozwija.

ZAPRASZAMY DO FIRMY, KTÓRA STAWIA NA ROZWÓJ SWOICH PRACOWNIKÓW :)

Oczekują Państwo nowych wyzwań zawodowych?
Jeśli tak, to ta oferta jest dla Państwa!

Prosimy o dopisanie w CV zgody:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SmartHR z siedzibą w Poznaniu 61-806 u. Św. Marcin 29/8 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy