Ta oferta pracy jest nieaktualna od 212 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży z językiem angielskim

  • Chorzów, śląskie
  • Specjalista
  • 22.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SOFE-GROUP POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Miejsce pracy: Chorzów
    Region: śląskie

    Obowiązki:

    • Sprzedaż urządzeń chłodniczych na rynku krajowym oraz w krajach UE;
    • Pozyskiwanie nowych klientów na powierzonych rynkach;
    • Prowadzenie negocjacji i korespondencji handlowej z klientami;
    • Monitoring i analiza rynku;
    • Współudział w podpisywaniu kontraktów i umów międzynarodowych;
    • Kontrola i wsparcie łańcucha dostaw na wszystkich etapach;
    • Budowanie partnerskich relacji z kontrahentami oraz trafne identyfikowanie ich potrzeb.

    Wymagania:

    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;
    • Język angielski – zaawansowany;
    • Doświadczenie w sprzedaży B2B;
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji;
    • Inicjatywa, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, odpowiedzialność;
    • Gotowość do częstych podróży służbowych;
    • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego.

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko z możliwością dalszego awansu;
    • Umowę o pracę;
    • Możliwość tworzenia strategii rozwoju firmy;
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.