Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży z językiem francuskim

INFORMIA Polska sp. z o.o. w grupie AKANEAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy producentem oprogramowania stworzonego specjalnie dla sektora Owoców i Warzyw. Proponujemy specjalistyczne rozwiązania informatyczne w dziedzinie produkcji, pakowania, logistyki i handlu. Nasze programy do zarządzania produkcją, magazynem, traceability , jak i handlem, marżami i opakowaniami umożliwiają kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem, wzrost produktywności i optymalizację kosztów.

Firma

Dołączając do AKANEA, dołączasz do ponad 200-osobowej firmy, która od ponad 25 lat dostarcza na rynek europejski rozwiązania informatyczne dla sektora rolno-spożywczego i supply-chain. Będąc filią francuskiej grupy ISAGRI, firma może poszczycić się zajmowaniem jednej z czołowych pozycji wśród dostawców rozwiązań IT dla m.in. branży transportowej, przemysłu rolno-spożywczego, spedycji, obsługi celnej czy księgowości.

AKANEA to firma stawiająca na innowacyjne rozwiązania i ambitne projekty, ale przede wszystkim na ludzi, bo to właśnie pracownicy są kluczem do sukcesu i gwarantują ponad 10% roczny wzrost firmy!

Jeśli także jesteś otwarty na współpracę, dynamiczny, nastawiony na sukces, dołącz do zespołu AKANEA i wzmocnij nasz zespół w Polsce jako specjalista ds. sprzedaży!

Zadania

Poszukujemy osoby dynamicznej, ambitnej i kontaktowej oraz odpowiedzialnej za sprzedaż i rozpowszechnianie naszego oprogramowania ERP i WMS Agro wśród polskich klientów.

Do zadań specjalisty ds. sprzedaży należeć będzie:

  • Zdobywanie nowych klientów i nowych projektów dla firmy. Budowanie dobrych relacji z klientami.
  • Przeprowadzanie szczegółowej analizy potrzeb klienta w oparciu o firmową metodologię i dokumentacje klienta.
  • Definiowanie środków niezbędnych do realizacji projektu i proponowanie rozwiązań.
  • Negocjowanie cen i prowadzenie działań handlowych w celu podjęcia przez klienta odpowiednich decyzji handlowych.
  • Przekazanie projektu odpowiedniemu zespołowi operacyjnemu wraz ze szczegółową analizą kontekstu, ograniczeń i zobowiązań wynikających z podpisanego kontraktu
  • Informowanie klientów o najnowszych rozwiązaniach w oprogramowaniu
  • Osiągnięcie założonych wyników sprzedaży i konstruowanie planów sprzedażowych.
  • Efektywne zarządzanie powierzonym portfelem klientów
  • Propagowanie marki Akanea wśród obecnych i potencjalnych klientów oraz dbałość o dobry wizerunek firmy
  • Współpraca z kierownikami projektu – przygotowanie i wdrożeniu projektu

Profil - wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe (studia wyższe lub licencjackie o profilu handlowym mile widziane),
  • Doświadczenie handlowe w sektorze B2B (sprzedaż oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem będzie ogromnym atutem!)
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientami
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych – krajowych i międzynarodowych (w tym szkolenia we Francji)
  • Natywna znajomość języka polskiego – warunek konieczny
  • Biegła znajomość języka francuskiego – warunek konieczny
  • Dobra znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Wiedza z zakresu IT mile widziana
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilną pracę (umowa na czas nieokreślony) od zaraz!
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy zdalnej (w systemie 3 dni pracy zdalnej / 2 dni w biurze, lub 4 / 1)
  • Przytulne biuro w Łodzi
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów!

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz do nas dołączyć, wyślij swoje CV w języku francuskim i polskim, klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Informia Polska sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez  Informia Polska sp. z o. o.  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected].
biuro Łódź / miejsce pracy – cała Polska

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy