Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży z językiem francuskim

Adampol SAO firmie

  • Zaścianki (pow. białostocki), podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma ADAMPOL SA poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko

Specjalista ds. sprzedaży z językiem francuskimNumer ref.: Miejsce pracy: Zaścianki

Obowiązki:

  • rozwój rynku francuskiego, wsparcie w operacyjnej obsłudze klienta, monitoring płatności
  • pozyskiwanie klientów oraz dostawców, reprezentowanie interesów firmy poprzez podtrzymywanie i rozwijanie relacji handlowych z kontrahentami firmy
  • prowadzenie dokumentacji klientów oraz dostawców
  • odpowiadanie na zapytania klientów, przygotowywanie ofert sprzedaży oraz zakupu
  • dbanie o jak najwyższą jakość realizowanych usług

Wymagania:

  • zaawansowana znajomość j. francuskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, chęć do pracy z ludźmi – warunek konieczny
  • samodzielność, zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • chęć i gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazny i zgrany zespół współpracowników
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia do pracy: laptop, telefon
  • prywatną opiekę zdrowotną, darmowe obiady i kawę
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy