Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży z językiem hiszpańskim i portugalskim

partnertele.com

  • Sołtysowska 22, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sołtysowska 22

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

  • Bieżąca obsługa zamówień

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Analiza rynku i konkurencji

  • Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Znajomość w stopniu komunikatywnym języka hiszpańskiego i portugalskiego

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy i pożyczki pracownicze

  • system szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • udogodnienia w ramach polityki prorodzinnej

  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, pakiet Multisport)

  • wsparcie ze strony współpracowników i przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • wsparcie dla rodziców

Partner Tele.com to lider na rynku akcesoriów GSM. Jesteśmy importerem akcesoriów do telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych, a naszymi klientami są odbiorcy z całej Europy.

W naszej firmie stawiamy na profesjonalizm i zadowolenie klienta. Szukamy osób pracowitych, inteligentnych oraz uczciwych, dla których satysfakcja z pracy oraz ambicja są podstawą wykonywania swoich obowiązków.

Przewiń do profilu firmy