Specjalista ds. sprzedaży z językiem hiszpańskim i portugalskim

partnertele.comO firmie

partnertele.com

Sołtysowska 22

Czyżyny

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Bieżąca obsługa zamówień
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Znajomość w stopniu komunikatywnym języka hiszpańskiego i portugalskiego
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy i pożyczki pracownicze
  • system szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • udogodnienia w ramach polityki prorodzinnej
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, pakiet Multisport)
  • wsparcie ze strony współpracowników i przyjazną atmosferę w pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • wsparcie dla rodziców

Partner Tele.com to lider na rynku akcesoriów GSM. Jesteśmy importerem akcesoriów do telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych, a naszymi klientami są odbiorcy z całej Europy.

W naszej firmie stawiamy na profesjonalizm i zadowolenie klienta. Szukamy osób pracowitych, inteligentnych oraz uczciwych, dla których satysfakcja z pracy oraz ambicja są podstawą wykonywania swoich obowiązków.

Specjalista ds. sprzedaży z językiem hiszpańskim i portugalskim, Sołtysowska 22, Czyżyny, Kraków