Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim

DAWID SCHŰTTE Rząska Poland O firmie

6 0008 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim.

Opis stanowiska:
- Praca w dziele obsługi klienta głównie (Email + Messenger). Praca dla "native speakerów" z językiem niemieckim.

Zakres obowiązków:
- obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy,
- utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.

Wymagania:
- wysoka motywacja i nastawienie na osiąganie celów,
- bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami,
- Interesują nas osoby które posługują się danym językiem na poziomie native speakera.
- dyspozycyjność.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas + premie (plan wynagrodzeń ustalany indywidualnie),
- dowolną formę zatrudnienia,
- prace w młodym zgranym zespole,
- rodzinną atmosferę w pracy.

Ogłoszenie archiwalne