Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim

LARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

LARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Paczkowska 4

Kamieniec Ząbkowicki (pow. ząbkowicki)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie i rozwój dobrych relacji biznesowych z aktualnymi klientami

  • obsługa sprzedażowa i posprzedażowa klientów

  • przygotowywanie ofert

  • współpraca z innymi działami w tematach związanych z realizacją zleceń i wymaganiami klientów

  • wykonywanie innych poleceń przełożonych

Nasze wymagania

  • poszukujemy osób, które cechuje dokładność, zaangażowanie i nieszablonowe podejście do realizowanych zadań

  • cenimy sobie też samodzielność, otwartość na nowe i niestandardowe rozwiązania, innowacyjność

  • zależy nam na osobach wyczulonych na potrzeby i wymagania naszych Klientów

  • wymagamy znajomości języka niemieckiego

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, powierzonych obowiązków i osiąganych wyników

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Historia marki LARO to opowieść o firmie, która od 2004 roku dzięki pasji, wizji i konsekwencji swoich założycieli z malutkiej firmy na Dolnym Śląsku stałą się największym producentem bakalii prażonych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy