Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim

Lambertz Polonia Sp. z o.o.O firmie

  • Bażantów 1, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Lambertz Polonia Sp. z o.o.

Bażantów 1

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie dokumentacji handlowej.

  • Współpraca z klientami zagranicznymi.

  • Współpraca z przełożonymi w celu realizacji planów sprzedaży.

  • Przygotowywanie danych, raportów i prezentacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego; znajomość języka angielskiego będzie atutem.

  • Praktyczna znajomość MS Office.

  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Dofinasowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (,,wczasy pod gruszą”, premie świąteczne etc.).

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego OK System.

  • Imprezy integracyjne.

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

  • Kurs języka niemieckiego/angielskiego finansowany przez pracodawcę.

  • Zniżki na zakupy w sklepach firmowych Lambertz.

  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą.

Firma Lambertz Polonia będąc częścią Grupy Lambertz, jednego z czołowych niemieckich producentów wyrobów cukierniczych.

Poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.