Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim

MR JOB Agencja Pracy TymczasowejO firmie

  • Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Kontrahentów na rynku niemieckim
  • Przygotowanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • Bieżąca obsługa pozyskanych Klientów
  • Bieżąca obsługa zatrudnionych pracowników u swoich Klientów
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Współpraca z działem rekrutacji - koordynowanie zatrudniania pracowników na prowadzone projekty

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca płynną komunikację i budowanie relacji z klientami
  • Samodzielność w działaniu, determinacja i samodyscyplina
  • Chęć do nauki
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie Niemiec

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Umiejętności negocjacyjne

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia z wysokimi premiami uzależnionymi od wyniku
  • Wsparcie we wdrożeniu
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Bezpłatne szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności
  • Bardzo dobrą kawę
  • Zaproszenia do udziału w niesamowitych spotkaniach i wyjazdach integracyjnych
  • Swobodną atmosferę pracy i brak dress code
  • Biuro w samym centrum miasta z dostępem do wielu opcji lunchowych 😊
  • Dofinansowanie do karty Multisport

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od ponad 10 lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. W 2012r. otrzymaliśmy certyfikat Arbeitnehmerüberlassung wydany przez Agentur für Arbeit Düsseldorf. Od tego czasu z dużymi sukcesami świadczymy usługi delegowania pracowników do Niemiec. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe.

Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim, Legnica