Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży z językiem niemieckim

Polimex.net sp. z o. o. sp. k.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne i skuteczne pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych
  • analiza potrzeb klientów oraz doradztwo asortymentowe
  • rozwijanie długotrwałych relacji handlowych
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert
  • prowadzenie korespondencji handlowej z klientami

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży lub obsłudze klientów
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie)
  • umiejętność szybkiego reagowania na zmieniające się warunki rynkowe, zorientowanie na cele
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, motywujący system nagradzania finansowego
  • wyjazdy na targi branżowe w Polsce i za granicą
  • szkolenia
  • pakiet sportowo-rekreacyjny Medicover Sport
  • zniżki do kin i teatrów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmę będącej liderem w branży
  • przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Polimex.net sp. z o. o. sp. k.

Jesteś osobą nastawioną na ciągły ROZWÓJ, która każdego dnia wzbogaca swoją wiedzę i chętnie dzieli się własnym doświadczeniem?

Jeśli posiadasz takie cechy dołącz do zespołu profesjonalistów Polimex.net, firmy nr 1 w branży.

Specjalista ds. Sprzedaży z językiem niemieckim, Łódź