Ta oferta pracy jest nieaktualna od 618 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Development Specialist

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W CCIG kontakt to podstawa naszej działalności. Dlatego korzystamy ze wszystkich tradycyjnych i nowoczesnych kanałów komunikacji, aby dotrzeć, pozyskać i utrzymać Klienta. Wyznajemy zasadę, że zawsze warto porozmawiać. To dlatego jesteśmy liderem branży call i contact center.

    Zapraszamy do współpracy jako:

    Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim - Business Development Specialist

    Miejsce pracy: Wrocław

    ZADANIA:

    • Prowadzenie negocjacji handlowych, w tym wysyłanie i odpowiadanie na zapytania ofertowe
    • Pozyskiwanie nowych Kontrahentów i utrzymanie bieżących Klientów
    • Monitorowanie rynku
    • Udział w strategii rozwoju sprzedaży
    • Współpraca z Dyrektorem Sprzedaży, odpowiedzialnym za rynek niemiecki

    OCZEKUJEMY:

    • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Umiejętność budowania relacji z Klientami
    • Komunikatywność
    • Zaangażowanie
    • Znajomość Ustawy o Przetargach Publicznych będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach
    • Samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów
    • Konkurencyjne rynkowo i stabilne wynagrodzenie
    • Pracę w centrum Wrocławia
    • Bezpłatną opiekę medyczną LUX MED
    • Dostawy świeżych owoców, strefę relaksu w oddziale, kartę rabatową
    • Partnerską atmosferę
    • Elastyczne godziny pracy

    DOŁĄCZ DO NAS!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (dalej „CCIG)”, w myśl przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014, poz. 1182 z późn. zm) w celach informacyjnych, rekrutacyjnych oraz na ich przetwarzanie również w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania wskazany powyżej.