Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Medi-Laabs GmbHO firmie

  • Eberswalde k.Berlina, Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż masek FFP2 na rynku niemieckim

  • sprzedaż włóknin filtracyjnych na rynku europejskim

  • inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży, analiza rynku i konkurencji

  • pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

  • doradztwo techniczne dla klientów biznesowych

  • reprezentacja na rynku niemieckim (j.niemiecki) i/lub rynku europejskim (j.angielski)

  • budowa wizerunku profesjonalnej i rozpoznawalnej marki

Nasze wymagania

  • konieczna biegła znajomość jednego języka obcego w mowie i piśmie (słownictwo biznesowe), np. niemiecki lub angielski,

  • znajomość wybranego języka umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicznymi kontrahentami, partnerami w mowie i piśmie

  • co-najmniej 4 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B

  • wykształcenie wyższe, mile widziane inżynierskie (jednak jeśli czujesz że jesteś świetny handlowcem to mimo brakuj wykształcenia wyższego zgłoś się do nas).

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • łatwość w posługiwaniu się podstawowymi programami komputerowymi pakietu Office i innymi aplikacjami ułatwiającymi zarządzanie sprzedażą

  • pozytywne nastawienie, umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, wytrwałość, sumienność.

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem, lecz jeśli posiadasz predyspozycje do pracy w handlu, to nie jest warunkiem koniecznym

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • przeszkolenie z zakresu naszej oferty

  • cykliczne szkolenia

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy (podstawa + prowizja)

  • zdobycie wyjątkowego i cennego doświadczenia na samodzielnym stanowisku!

Medi-Laabs GmbH

Firma produkcyjna MEDI-LAABS GMBH producent masek FFP2 i włókniny filtracyjnej Meltblown poszukuje Dyrektora ds. Sprzedaży do siedziby w Eberswalde k/Berlina (94 km od Szczecina)

Jesteśmy szybko rosnącą firmą z sektora surowców do filtracji, która w ciągu najbliższych 24 miesięcy planuje zdobyć pozycję jednego z liderów rynku w branży.

Naszą firmę tworzą eksperci z różnych dziedzin. Jeśli o sprzedaży i zarządzaniu zespołem handlowym wiesz (prawie) wszystko, powinieneś zostać jednym z nas. Potrzebujemy Twojego wsparcia, aby zrealizować nasze plany. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!

PROFIL PRODUKCJI:

Produkcja włóknin filtracyjnych Meltblown używanych do masek FFP2 oraz filtrów i systemów wentylacji

Produkcja masek FFP2, masek medycznych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.