Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży z językiem polskim

GCC7 Services LtdO firmie

  • Malta
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientem (telefoniczny i mailowy);
  • przedstawienie korzyści współpracy z nami;
  • wsparcie klienta w poruszaniu się na platformie;
  • praca z przydzielonym targetem sprzedażowym;

Nasze wymagania

  • Idealny kandydat powinien posiadać:
  • motywację i silną ambicję do osiągania wyników;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobre umiejętności komunikacyjne;

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży;
  • wykształcenie lub doświadczenie zawodowe w zakresie finansów;

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe;
  • Miesięczna premia za wyniki;
  • Pakiet relokacyjny: przelot i zakwaterowanie początkowe;
  • Wsparcie polskiego zespołu;
  • Pełna edukacja i głęboka wiedza na światowych rynkach finansowych;
  • Super zabawne w międzynarodowym środowisku, ok. 300 pracowników;
  • Posiłki (po trzymiesięcznym stażu);
  • Lokalne zniżki w różnych okolicznych kawiarniach, siłowniach, agencjach nieruchomości itp.;
  • Hojne budżety motywacyjne ze wspaniałymi nagrodami, konkursami;
  • 300 słonecznych dni w roku na Malcie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce

Specjalizujemy się w zarządzaniu strategicznymi działaniami finansowymi w zakresie pozyskiwania i utrzymania relacji z klientem.

Oferujemy szeroką gamę produktów w zakresie rynku finansowego takich jak kryptowaluty, akcje etc. aby zapewnić najlepsze usługi w zakresie handlu online.

Jeśli jesteś dynamiczną osobą, która radzi sobie z wyzwaniami, z pozytywnym podejściem i chęcią do nauki, jesteś ukierunkowany na cel, to mamy pracę dla Ciebie!

Firma GCC7 (oddział na Malcie) zwiększa swój personel poprzez rekrutację Agentów Sprzedaży i Agentów ds. Osbługi Klienta.

Jesteśmy wielokulturową firmą, działającą w stale rozwijającym się sektorze finansowym, która dziś zatrudnia na Malcie ponad 270 pracowników.

Specjalista ds. sprzedaży z językiem polskim, Malta