Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży z Językiem Rosyjskim

Kelly Services Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego klienta - jednego z największych w Europie producentów narzędzi dedykowanych branży poligraficznej poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży z językiem rosyjskimNumer ref.: BBBH370289

Zadania:

  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami B2B na rynkach wschodnich,
  • realizacja założonych planów sprzedaży,
  • negocjowanie transakcji i umów handlowych,
  • przygotowanie ofert i doradztwo w rozwiązaniach technicznych,
  • zapewnianie najwyższych standardów obsługi klienta,
  • sporządzanie raportów i analiz sprzedażowych,
  • współuczestnictwo w działaniach promocyjnych i marketingowych.

Wymagania:

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów B2B,
  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność ustalania priorytetów i organizowania własnej pracy,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, w tym znajomość MS Excel,
  • wykształcenie wyższe,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą oraz pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży poligraficznej,
  • realny wpływ na biznes, realizacja międzynarodowych projektów,
  • stabilne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy).

Ogłoszenie archiwalne