Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży z językiem rosyjskim

TEVOR S.A.O firmie

TEVOR S.A.

Ignacego Mościckiego 27-29

Skarżysko-Kamienna

TEVOR S.A. z siedzibą w Skarżysku- Kamiennej to wysoko wyspecjalizowana firma w zakresie produkcji sprzętu do pomocy drogowej oraz dystrybucji osprzętu do pojazdów specjalnych i wciągarek.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do pracy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży
z językiem rosyjskim

Opis stanowiska:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami
  • Przygotowanie ofert handlowych i ich prezentacja
  • Zapewnienie klientom wsparcia przy realizacji kontraktów
  • Obsługa zleceń produkcyjnych
  • Bieżące raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • Znajomość języka rosyjskiego, na poziomie umożliwiającym kontakt z obecnymi i potencjalnymi kontrahentami (w mowie i piśmie) – warunek konieczny
  • Umiejętności handlowe, czynna znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Wykształcenie co najmniej średnie, preferowane techniczne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Nastawienie na realizację celów zawodowych
  • Umiejętności komunikacyjne, samodzielność i efektywność w działaniu
  • Aktywne prawo jazdy kat. B – możliwość podróży służbowych

Mile widziane:

  • Dodatkowa znajomość któregoś z języków: angielskiego, niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie zasadnicze, oraz premie uznaniowe / prowizje od sprzedaży
  • Szkolenie produktowe
  • Rozwój zawodowy
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
  • Pracę w przyjaznym i ambitnym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV za pomocą przycisku aplikuj.

Wysyłając swoje CV oraz list motywacyjny na adres [email protected] lub na adres siedziby firmy zgadzasz się na przetwarzanie przez TEVOR S.A danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, adres zamieszkania, wykształcenie, doświadczenie zawodowe) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.
Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres [email protected], co nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy