Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży z językiem włoskim

ATRAX R.Gajdasik M.Książek Spółkja Jawna

Bukowa 2

Szeligi (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów w kanale B2B

  • Podejmowanie aktywnych działań zwiększających sprzedaż (inicjatywa i pomysły są mile widziane)

  • Obsługa klientów firmy, którzy już współpracują z naszą firmą

  • Przygotowywanie ofert oraz kalkulacji cen

  • Raportowanie wyników sprzedaży

Nasze wymagania

  • Znajomość języka włoskiego w stopniu komunikatywnym, pozwalającym na swobodną konwersację

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B i handlu międzynarodowym mile widziane

  • Twoje pomysły, inicjatywa, zaangażowanie w prace są tym na co czekamy

  • Biegła znajomość obsługi komputera

Mile widziane

  • Znajomość branży

  • Znajomość WF-MAG

To oferujemy

  • Kompleksowe przeszkolenie i wdrożenie

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

  • Wynagrodzenie (podstawa + prowizja) do negocjacji w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Premię na okresie próbnym

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Nasza firma jest jednym z liderów na rynku akcesoriów do telefonów komórkowych. Na naszą pozycję pracowaliśmy wiele lat i nie straciliśmy apetytu na rozwój.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska:

Na czym polega praca? Będziesz odpowiedzialny/a za rozwój i utrzymanie relacji handlowych z klientami biznesowymi z Włoch. Nie zajmujemy się akwizycją ani obsługa klienta detalicznego. Kontakt z klientem odbywa się przez telefon, mail, komunikatory, ale możliwe są też delegacje zagraniczne.

Dla nas najważniejsza jest inicjatywa, zaangażowanie, zmysł handlowca i znajomość wymienionych języków o resztę się nie martw - zostaw to nam!

Zainteresowany osoby prosimy o wysyłanie aplikacji z dopiskiem o przetwarzaniu danych osobowych poprzez przycisk Aplikuj.