Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

SELWA sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Selwa Sp. z o.o. poszukuje Kandydata, który dołączy do naszego młodego i aktywnego Zespołu
Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

Praca w siedzibie firmy w Warszawie/Piaseczno i na terenie całej Polski

Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie: pozyskiwanie klientów i utrzymywanie istniejących kontaktów, rozwijanie sprzedaży i realizacja strategii handlowej firmy dotyczącej działu szeroko pojętej aparatury laboratoryjnej
Wyamgania:
  • Wykształcenie chemiczne, biologiczne lub pokrewne
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu chemii analitycznej i chemii organicznej
  • Preferowane minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży / doradztwa, na aplikowanym stanowisku lub podobnym (doświadczenie w kontaktach z klientami, przygotowywanie ofert/prezentacji, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych, uczestnictwo w przetargach krajowych)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność technicznego i przestrzennego myślenia
  • Otwartość, komunikatywność i kreatywność
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, osobowość „handlowca”
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, dyspozycyjność (częste wyjazdy służbowe, krajowe i zagraniczne), samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:

  • znajomość branży aparatury laboratoryjnej
Oferujemy:
  • stałą i stabilną pracę (umowa o pracę)
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • narzędzia umożliwiające efektywną pracę (m.in.: samochód, telefon, laptop)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy