Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

Jak Native

umowa zlecenie
2 0008 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
2 50010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów (praca na ocieplonych leadach)

  • Prezentowanie zasad nauki oraz współpracy

  • Finalizacja umów

  • Aktywne realizowanie celi sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w call center, dziale handlowym lub w sprzedaży

  • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych

  • Szybkie przyswajanie nowych informacji

  • Silna orientacja na rozwój jako sprzedawca w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność dążenia do celów

To oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Niezbędne narzędzia po okresie próbnym

  • Samodzielność

  • Dofinansowanie nauki języków obcych

  • Praca 100% zdalna

  • Wynagrodzenie: 2500 - 10000 brutto/mies.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jak Native

Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w wszystkich kwestiach językoznawstwa. Uczymy języków tak, jak ludzie się ich uczą od zawsze, czyli jak? Przez rozmawianie!

Dlaczego jesteśmy skuteczni?

Cała nasza metodyka jest oparta o doświadczeniu naszych konsultantów. Każdy konsultant mówi co najmniej we dwóch językach.

Czemu to jest ważne?

To jest ważne, ponieważ nasi konsultanci sami się uczyli innych języków, więc każdy konsultant pomaga na podstawie doświadczenia!

Przewiń do profilu firmy